Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Zanussi Quadro® klāsts

Mājas darbi bez pūlēm? Vienkārši.

Mājas darbi bez pūlēm? Vienkārši.

Chores made effortless? Easy.

Vai tad nav patīkami, ja ledusskapis ir pilns ar pārtiku, trauki ir nomazgāti un apģērbs ir svaigs un tīrs?

Jums patiks jaunais Zanussi Quadro® klāsts, kas ievērojami atvieglo mājas darbus.

Mūsu iekārtas lieliski iekļaujas jebkurā virtuvē un ir ļoti ietilpīgas. Mūsu pārsteidzoši ietilpīgās veļas un trauku mazgājamās mašīnas var tikt galā ar lieliem apjomiem. Un jūs būsiet pārsteigts par to, cik daudz pārtikas var ievietot jaunajā ledusskapī ar saldētavā.

Mūsu jaunās iekārtas, kas aprīkotas ar dažādām praktiskām funkcijām, taupīs laiku. Tās arī efektīvi izmanto elektrību, ļaujot izdarīt vairāk ar mazāku enerģijas patēriņu.


Mazgājiet vairāk vienlaikus

Wash more in one go

Lielā veļas diena? Mūsu iebūvējamajai veļas mazgājamajai mašīnai ir standarta izmērs un liela tvertne ar 7 kg ietilpību. Līdzīgi kā citām mūsu veļas mazgājamajām mašīnām, tai ir piešķirta atzīme A++ (augstākā atzīme šajā kategorijā), jo tā ļauj taupīt elektrību.
Uzziniet vairāk

Tīri trauki ar vienu pieskārienu

Clean dishes in one touch

Mazliet netīrs? Ļoti netīrs? Nezināt? Uzticiet to automātiskajai programmai. Tā izvēlas vispiemērotākos iestatījumus, lai nevainojami nomazgātu traukus, izmantojot cik vien iespējams maz ūdens un elektrības. Ir pieejami arī citi praktiski iestatījumi, tai skaitā 30 minūšu ātrā mazgāšana, īpašais stikla iestatījums smalkiem izstrādājumiem un intensīvā tīrīšana katliem un pannām.
Uzziniet vairāk

Glabājiet vairāk un taupiet enerģiju

Store more and save energy

Mūsu jaunais Space+ ledusskapis ar saldētavu ir īpaši ietilpīgs. Tādējādi būs retāk jādodas uz veikalu un vienmēr atradīsies, ko pagatavot negaidītiem viesiem. Jūs arī ietaupīsiet naudu, jo šim ledusskapim ir A+ klases energoefektivitāte.
Uzziniet vairāk