Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Zanussi Quadro® klāsts

Vai gatavojat pusdienas? Vienkārši.

Vai gatavojat pusdienas? Vienkārši.

Preparing dinner?

Iedomājieties. Pie jums ir ieradušies draugi, un viņi ir izsalkuši. Jūs paņemat visu nepieciešamo no sava piepildītā ledusskapja. Vai kāds vēlas makaronu sacepumu?

Ūdens uzvārās zibenīgi. Tomātu mērce ir gatava. Elegantais tvaika nosūcējs uzsūc visu ķiploku aromātu. Jūs pagatavojat sacepumu. Un pasniedzat gardu maltīti.

Neuztraucieties par nekārtību. Cepeškrāsns attīrās pati. Viegli noslaukot, plīts virsma spīd un laistās.

Iepazīstinām ar jauno Zanussi Quadro® klāstu. Mēs esam izpildījuši mājasdarbu, lai jums mazāk laika būtu jātērē mājas darbiem un atliktu vairāk laika, ko pavadīt ar draugiem.


Cepeškrāsns, kas tīra pati sevi

The oven that cleans itself

Nevajag berzt. Nesmērējiet rokas, mūsu jaunā paštīrošā cepeškrāsns attīrās pati. Nospiežot pogu, cepeškrāsns stipri sakarst, pārvēršot pārtikas atliekas pelnos. Noslaukiet un varat turpināt darīt citas lietas.

Uzziniet vairāk

Plīts virsma, kas uzvāra ūdeni zibenīgi

The hob that boils water in no time

Samaziniet laiku, kas nepieciešams, lai uzvārītu ūdeni. Mūsu jaunā indukcijas plīts virsma darbojas īpaši ātri. Plīts virsmai pat var iestatīt taimeri. Tā automātiski izslēgsies un paziņos jums par to.
Uzziniet vairāk


Tvaika nosūcējs, kas rada svaiguma sajūtu virtuvē

The hood that keeps your kitchen fresh

Svaigs aromāts virtuvē vienā mirklī. Mūsu jaunais tvaiku nosūcējs ir ļoti efektīvs. Turklāt tā elegantais stikla un nerūsējošā tērauda dizains iekļaujas jebkurā virtuvē.
Uzziniet vairāk