Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Zanussi Quadro® klāsts

Izskatās tik pat labi kā darbojas? Vienkārši.

Izskatās tik pat labi kā darbojas? Vienkārši.

Looks as good as it works? Easy.

Iepazīstiet jauno un skaisto Zanussi Quadro® klāstu.

Vieda sadzīves tehnika, kas lieliski iekļaujas jebkuras virtuves dizainā. Katra iekārta labi izskatās pati par sevi, taču kopā tās izskatās vēl labāk, kā jau tas raksturīgs Itāļu tradīcijām.

Klāsts ir viegli lietojams un apkopjams - tas visus grūtākos darbus izdara jūsu vietā. Diena mājās. Diena ārā. Mājas darbi bez pūlēm.

Zanussi Quadro® klāsts atvieglo dzīvi un priecē acis.


Viegla uzstādīšana

Easy fit

Katra mūsu jaunā, elegantā un mūsdienīgā klāsta izstrādājuma līnija ir savā vietā. Lieliski piemēri ir nerūsējošā tērauda cepeškrāsns rokturis un gaumīgās tvaika nosūcēja līnijas. Tas viss skaisti saskan un piestāv jebkurai virtuvei.


Viegla lietošana

Easy use

Labs dizains ir tikai sākums. Mūsu jaunais klāsts ir viegli lietojams: tam ir skaidri grafiskie attēli displejā un vienkāršas vadības ierīces.
Vienkārši rezultāti

Easy results

Cepeškrāsns attīra pati sevi. Plīts virsma uzkarst ātrāk. Ledusskapis ir izskatīgs un ietilpīgs. Tvaiku nosūcējs ātri nodrošina svaigu gaisu virtuvē. Uzticiet darbus iekārtām un izbaudiet savu brīvo laiku.