Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Par mums

Zanussi — Itālijas uzņēmums, kas darbojas jau kopš 1916. gada


1916. gadā jaunais uzņēmējs Antonio Zanussi Itālijas ziemeļaustrumos sāka ražot plītis un drīz vien jau radīja novatorisku izstrādājumu klāstu. 20. gadsimta 50. gados Antonio dēla Lino vadībā uzņēmumā strādāja 300 cilvēku, un šis uzņēmums bija zināms visā Eiropā kā savam laikam neraksturīgi kompaktu, efektīvu un ērti lietojamu gāzes plīšu ražotājs.

20. gadsimta 80. gados Zanussi kļuva par Electrolux AB Stockholm daļu. Šī uzņēmuma ieguldījumi palīdzēja Zanussi turpināt izstrādāt itāļu dizaina un kvalitātes sadzīves tehniku. Jūs varat uz tām paļauties, jo tās pilnībā atvieglos saimniecības darbus... un jūs varēsiet turpināt baudīt dzīvi.
Viss ir kļuvis vienkāršāks — ar nelielu Itālijas pieskaņu

Zanussi perspektīva ir vienkārša: laiks ir dārgs, tādēļ baudiet ik mirkli! Lai palīdzētu jums pilnībā izbaudīt dzīvi, mēs piedāvājam plašu brīvi stāvošo iekārtu klāstu, kas lieliski iekļausies jūsu virtuvē vai jebkurā citā telpā.

Jums atliek vien izvēlieties vajadzīgo iekārtu no mūsu plašā piedāvājumu klāsta par ļoti pieņemamām cenām, un šī uzticamā un modernā iekārta parūpēsies par jūsu ikdienas sadzīviskajiem darbiem, lai jūs savukārt varētu izmantot brīvo laiku tīkamākām nodarbēm. Sekojiet līdzi iekrāsotajām sadaļām, lai atrastu nepieciešamo iekārtu veidus un lasītu pārskatus, kas palīdzēs noteikt īstos sadzīves atvieglošanai visnepieciešamākos risinājumus.

Sazinieties ar mums

Mēs vienmēr ar prieku jums palīdzēsim.

Doties tagad
Apkope un palīdzība

Vai iekārtai ir radusies kāda problēma? Apmeklējiet apkopes un palīdzības sadaļu.

Doties tagad

Apmeklējiet mūsu mazumtirgotājus un izmēģiniet mūsu iekārtas.

Atrast veikalu
Galvenā pārvalde:

AB Electrolux
S:t Göransgatan 143
SE-105 45 Stockholm, Sweden