Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Veļas mazgājamā mašīna

Vai jūs meklējat ideālo veļas mazgājamo mašīnu? Tādu, kas ļautu ietaupīt laiku, enerģiju un naudu?
Taču jūs nezināt, ar ko sākt? Izmantojiet šos iegādes padomus, kas palīdzēs salīdzināt un izvēlēties jums vispiemērotāko modeli.

Telpa

Neatkarīgi no tā, vai jums ir liela telpa veļas mazgāšanai vai mazgājat veļu virtuves pieliekamajā, Zanussi piedāvā plašu veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju klāstu, kas neaizņem daudz vietas un klusi darbojas, kamēr jūs veicat citus darbus.

Kompakts izmērs, priekšēja ielāde
Vai jūsu veļas mazgāšanas telpā ir maz vietas? Izmēģiniet kompakto priekšējas ielādes veļas mazgājamo mašīnu. 45 cm platajā veļas mazgājamajā mašīnā vienlaikus var mazgāt līdz pat 6 kg veļas.

Kompakts izmērs, augšēja ielāde
Tikai 40 cm platā augšējas ielādes kompaktā veļas mazgājamā mašīna ar augšā izvietotām durtiņām ļauj taupīt vietu šaurās telpās.

Veļas mazgājamā mašīna apvienojumā ar žāvētāju
Ietaupiet vēl vairāk vietas! Izvēlieties veļas mazgājamo mašīnu apvienojumā ar žāvētāju, kam ir automātiskie mazgāšanas un žāvēšanas cikli un kurā ietilpst līdz pat 6 kg veļas.

Elektroenerģijas patēriņa samazināšana

Rūpējieties par vidi un savu maciņu, taupot elektroenerģiju un ūdeni. Katrs sīkums ir svarīgs — šis princips ir ievērots, arī izstrādājot Zanussi A kategorijas veļas mazgājamās mašīnas. Tām ir zems enerģijas patēriņš un samazināts ūdens patēriņš, kas nodrošina optimālu elektroenerģijas ietaupījumu.

Ietilpība

Mazgājamās veļas daudzums un mazgāšanas biežums var būt atšķirīgi, tāpēc Zanussi veļas mazgājamās mašīnas ir izstrādātas tā, lai katrā mazgāšanas reizē taupītu laiku, elektroenerģiju un ūdeni.

Jetsystem+
Mēs esam ievērojami uzlabojuši visu Jetsystem modeļu nodrošinātās priekšrocības. Jaunā Jetsystem+ sistēma automātiski pielāgo ūdens un elektroenerģijas patēriņu, nodrošinot maksimālu efektivitāti. Draudzīga videi un jūsu elektrības rēķinam.

Zanussi 7, 8 vai 10 kg versijā
mazgājiet apjomīgus apģērba gabalus un veļu, piemēram, dūnu segas vai mēteļus bez rūpēm — šie lielās ietilpības modeļi ļauj vieglāk mazgāt lielu veļas daudzumu, taupot laiku un elektroenerģiju.

Ātrums

Mēs neuzskatām, ka veļas mazgāšanai būtu jāilgst visu nedēļas nogali, it īpaši, ja tajā laikā jūs varētu atpūsties un baudīt dzīvi.

Automātiska un manuāla izgriešanas ātruma regulēšana
Izgriešanas ātrumu var samazināt automātiski vai manuāli īpašām mazgāšanas programmām. Tādējādi varat izņemt veļu no mašīnas tieši tad, kad tas nepieciešams.

Nākošais ceļvedis:Veļas žāvētājs

 

Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Priekšskatīt e-pasta ziņojumu Esiet sveicināti! Iespējams, ka jūs varētu interesēt

Aizvērt
 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt