Šī vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot izmantot šo mājas lapu, nemainot sava tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Palīdzība

Trauku mazgājamās mašīnas

Šobrīd mūsu visefektīvākās trauku mazgājamās mašīnas patērē 12 litrus ūdens, kas ir par 37% mazāk nekā pirms 10 gadiem. Trauku mazgājamās mašīnas var samazināt ūdens patēriņu līdz pat 80%, salīdzinot ar ūdens patēriņu vidējā mājsaimniecībā, kur trauki tiek mazgāti ar rokām.

Sāls izmantošana
Pielāgojiet sāls devu atbilstoši ūdens cietības līmenim. Kāpēc tas ir svarīgi? Jo jūsu trauku mazgājamajai mašīnai nepieciešams fiksēts ūdens cietības līmenis, lai nevainojami nomazgātu traukus.

Automātiska programma
Nav nepieciešams prātot, kāda programma būtu piemērotāka jūsu traukiem - ļaujiet trauku mazgājamajai mašīnai izlemt to jūsu vietā. Trauku mazgājamā mašīna pielāgos laiku, temperatūru, ūdens un elektroenerģijas patēriņu atbilstoši trauku daudzumam un to netīrības pakāpei, lai nodrošinātu, ka trauki tiek nomazgāti maksimāli efektīvi. Variējot temperatūru no 45°C līdz 70°C, varēs labi nomazgāt gan glāzes, gan pannas.

Fuzzy logic
Izmantojot Fuzzy logic, trauku mazgājamā mašīna var noteikt mazgājamo trauku apjomu. Pēc tam atbilstoši tiek pielāgots laiks un ūdens patēriņš, lai nodrošinātu, ka ūdens netiek veltīgi izmantots. Varat neuztraukties, jo neskatoties uz to, kādu trauku apjomu mazgāsiet, trauku mazgājamā mašīna tam pielāgosies.

Starp mazgāšanas reizēm izslēdziet trauku mazgājamo mašīnu. Atstājot to gaidīšanas režīmā, tiek lieki tērēta elektroenerģija.